Vievio meno mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis Dalia Kobeleviene ir Violeta Debesiene 2017-06-14 vyko į Vilniaus Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje eksponuojamą mados istoriko Aleksandro Vasiljevo parodą. Ten apsilankiusius Vievio meno mokyklos moksleivius sužavėjo joje pristatyta paroda ,,Trys mados šimtmečiai”. Gidas išsamiai ir įdomiai papasakojo kaip keitėsi trijų šimtmečių – XVIII, XIX ir XX amžiaus mados istorija. Pamatėme vienetinės gamybos, autentiškus ir iki mūsų dienų puikiai išsilaikiusius įvairių epochų drabužius, kuriuos kūrė patys garsiausi pasaulio dizaineriai bei sužinojome, kaip keitėsi apranga, šukuosenos, aksesuarai. Kūrybinėje dirbtuvėje iš įvairių medžiagų mokiniai kūrė rytietiško stiliaus vėduokles.

Dailės mokytoja metodininkė Violeta Debesienė